Wczytuję dane...
Analiza działki / terenu inwestycyjnego przed zakupem i inwestycją.

Analiza działki przed zakupem. Analiza terenu inwestycyjnego.

 

Zanim zdecydujemy się na zakup działki i/lub przeprowadzenie inwestycji budowlanej, niezbędna jest dokładna analiza możliwości zabudowy na danym terenie. Jest to pierwszy krok przy planowaniu inwestycji budowlanej. Potencjalny teren inwestycji trzeba zbadać pod względem występowania wszelkich potencjalnych zagrożeń, które mogą uniemożliwić realizację inwestycji lub bardzo negatywnie wpłynąć na wartość działki.

Nasza firma przeprowadza pełne, profesjonale analizy terenu inwestycyjnego obejmujące: realne możliwości, maksymalne parametry możliwego do zaprojektowania budynku oraz ekonomiczne aspekty opłacalności inwestycji. Na życzenie inwestora sporządzamy specjalistyczny raport, który z pewnością będzie bardzo przydatny w procesie decyzyjnym.

Tego typu analiza będzie po pierwsze pomocna dla inwestorów pragnących wybudować swój własny dom jednorodzinny. Dla każdego budującego jest to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. W przeważającej ilości przypadków oznacza to bowiem ulokowanie oszczędności całego swojego życia lub zadłużenie się finansowe na wiele lat w banku na mocy umowy kredytowej. Solidna i bezstronna analiza działki, przed jej zakupem pokaże najbardziej newralgiczne zagrożenia lub niedogodności w możliwościach zabudowy i korzystania z działki. Jest to szczególnie ważne w związku z bardzo wysokimi cenami nieruchomości w lokalizacjach tych najbardziej pożądanych oraz w związku z bardzo ograniczoną ilością ofert działek do sprzedaży. Dzięki przeprowadzonej analizie potencjalny inwestor będzie też wiedział dlaczego dana działka lub teren inwestycyjny pozostaje długo na rynku i nie może znaleźć swojego nabywcy. Jakich kroków i jakich nakładów finansowych wymagałoby przygotowanie danego terenu do realnej zabudowy.

Dokłada analiza działki zakończona specjalistycznym raportem będzie również konieczna dla deweloperów i inwestorów instytucjonalnych. Planując budowę jakiegoś większego budynku, każdy inwestor chce maksymalnie wykorzystać możliwości zabudowy działki, którą posiada lub którą planuje nabyć. Nie da się tego określić bez szczegółowej analizy architektonicznej z wyliczeniem ostatecznego bilansu terenu obejmującego konkretne parametry budowy, które przekładają się potem na realny zysk inwestycji. Jeszcze przed zakupem działki potencjalny inwestor będzie mógł określić, czy przedsięwzięcie na danym terenie przyniesie mu oczekiwany profit. Niezależenie od tego, czy będzie to budynek wielorodzinny, placówka oświatowa, obiekt przemysłowy, obiekt hotelowy czy inny, wszystkie inwestycje wiążą się z konkretnymi finansowymi korzyściami. Realizując analizę terenu inwestycyjnego dokładnie wyliczamy zyski i stopę zwrotu inwestycji.

Wszystkich inwestorów zachęcamy do kontaktu z nami w celu wykonania pełnej analizy działki i terenu inwestycyjnego. W celu otrzymania oferty cenowej na wykonanie analizy i sporządzenie raportu dot. możliwości zabudowy potencjalnego terenu prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej.

Zaznaczamy, że dla inwestorów planujących budowę domu jednorodzinnego na terenie miasta Krakowa wykonujemy ANALIZĘ BEZPŁATNIE. W przypadku innego rodzaju budynku otrzymacie Państwo ofertę cenową dla wykonania niniejszej usługi.

 

 

FORMULARZ ANALIZY DZIAŁKI / TERENU INWESTYCYJNEGO
Jestem zainteresowany analizą działki / terenu inwestycyjnego i bardzo proszę o wysłanie wyceny sporządzenia raportu określającego możliwości zabudowy terenu i o przesłanie opinii architektoniczno - urbanistycznej co do danej działki.
 
*pola obowiązkowe

 

Zobacz, co otrzymasz wraz z zakupem dowolnego projektu typowego:

 

GRATISY